Oldtimer dag gaat niet door
Begrijpelijk maar ook teleurstellend moest de 36e editie van de Nationale Oldtimerdag geannuleerd worden dit jaar. Corona heeft het bestuur doen laten besluiten om het evenement te verplaatsen naar volgend jaar. Het evenement vindt altijd plaats op de 3e zondag in juni. Inmiddels is dit een ware traditie geworden en trekt het evenement mensen uit het hele land.
Ondanks dat het evenement zelf niet door kon gaan, liet de stichting de dag zelf niet ongemerkt voorbij gaan. Bestuur en vrijwilligers kwamen bijeen in de open lucht op ´hun´ locatie in Bataviahaven. Voor bestuur en vrijwilligers een moment om elkaar na vele maanden weer te ontmoeten.
Het werd een bijeenkomst met emotionele momenten. Zo werd er stil gestaan bij het overlijden van hun logistiek manager, Mike van der Meulen (46). Hij overleed op 18 september vorig jaar. Zijn 12-jarige zoon onthulde het straatbordje met zijn naam ter nagedachtenis. Het bordje zal ieder jaar worden gebruikt voor het opstelparcours waar de winnaars van het evenement worden gehuldigd.
Noteer hem alvast in je agenda de volgende oldtimer dag is op: zondag 20 juni 2021.